Wiosna w rytmie reggae – co nas czeka?

Każdy, kto kocha muzykę hip-hop, czy reggae, na pewno nie zawiedzie się tej wiosny. W ofercie imprez muzycznych, jest mnóstwo ciekawych propozycji, nie tylko polskich wykonawców, ale również zagranicznych. Wystarczy prześledzić stronę biletomatu, by się o tym przekonać. Wiosna w rytmie reggae – co nas czeka? Sprawdź, oto kilka pomysłów!

Neo Soul/HIP HOP Live Session

To już szósta edycja tej imprezy, tym razem w Poznaniu, w nowo otwartym klubie 2 Progi, Aleja Niepodległości 36. Czy jest dla Ciebie? Tak, jeżeli lubisz imprezy z muzyką na żywo! Przyjdź i baw się razem z nami. Zobaczysz i posłuchasz prawdziwych profesjonalistów, między innymi dj. WJS, TBA, RR BRYGADA-Rafi X RY23, wszystko dopracowane z doskonałym Grzegorzem Tomkowskim (syntezator), Dawidem Olendzkim (piano), Wojciechem Doleżyczkiem (gitara), Pawłem Kosickim (gitara basowa) i Piotrem Kraśnerem (perkusja).

KĘKĘ

Bydgoszcz w Estradzie przy ul. Dworcowej 51 to tu odbędzie się wyjątkowy koncert świetnego polskiego wykonawcy. Raper KĘKĘ, jak zwykle pokaże się od najlepszej strony. W jego portoflio znajdują się autentyczne teksty, niektóre bardzo prześmiewcze, pokazujące rzeczywistość w sposób łagodny, ale także utwory niezwykle przejmujące pełne smutku, skłaniające do refleksji nad życiem. Oto kilka utworów, z którymi warto się zapoznać przed koncertem; „Powiedz mi”, „Nigdy ponad stan”, „Smutek”, „Zrobiłeś to chłopak”. KĘKĘ to jeden z wiodących raperów na polskiej scenie, więc jeśli i Ty kochasz ten gatunek muzyki, nie pozwól by Cię tam zabrakło. Więcej informacji, znajdziesz tutaj: https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/

WU-TANG CLAN:GZA

Czy Polska jest na to gotowa? Oczywiście że tak. Ten niezwykły koncert odbędzie się w klubie Kwadrat w Krakowie. To będzie prawdziwe mistrzostwo muzyki hip-hop. Mowa oczywiście o GZA, założycielu WU-TANG CLAN. Album Liquid Swords z roku 1995, został okrzyknięty najlepszym albumem hip hopu, a w roku 2015 zdobył miano platynowej płyty. W roku 1998 został wciągnięty na listę 100 „Best Rap Albums”. Chyba, nie masz wątpliwości, że to będzie prawdziwe mistrzostwo brzmień.

BEXEY

Młody mężczyzna pochodzący z Wielkiej Brytanii, tym razem do Polski przyjedzie po to, by promować swoją najnowszą wydaną Ep-kę pod tytułem BLOOD, MAGICH & DIAMONDS. Bexeya znamy przede wszystkim z takich utworów, jak „Stay Alive”, „Nightstlayer”, „Villain Tears”, „Cutthroat Smile”, a to wszystko już niebawem 5 maja, Hydrozagadka w Warszawie.

Wachlarz możliwości uczestniczenia w imprezach hip hop w 2020 roku jest naprawdę imponujący, zarówno fani polskiej muzyki, jak i zagranicznej bez problemu znajdą, coś wyjątkowego dla siebie. Będzie można wspólnie poskakać, wysłuchać najbardziej znanych utworów, a co ważne, także przepełnić się prawdziwie elektryzującą energią hip-hopowych brzmień. Przyjmujesz wyzwanie? Mamy nadzieję, że tak, bo prawdziwy hip hop każdy ma w sercu i w głowie!

artykuł sponsorowany

Podróże, muzyka, książki, filmy
wywiady, artykuły, recenzje

Znajdź nas