Wiosna w rytmie reggae - co nas czeka?

Pin It
Każdy, kto kocha muzykę hip-hop, czy reggae, na pewno nie zawiedzie się tej wiosny. W ofercie imprez muzycznych, jest mnóstwo ciekawych propozycji, nie tylko polskich wykonawców, ale również zagranicznych. Wystarczy prześledzić stronę biletomatu, by się o tym przekonać. Wiosna w rytmie reggae - co nas czeka? Sprawdź, oto kilka pomysłów! 

Neo Soul/HIP HOP Live Session

To już szósta edycja tej imprezy, tym razem w Poznaniu, w nowo otwartym klubie 2 Progi, Aleja Niepodległości 36. Czy jest dla Ciebie? Tak, jeżeli lubisz imprezy z muzyką na żywo! Przyjdź i baw się razem z nami. Zobaczysz i posłuchasz prawdziwych profesjonalistów, między innymi dj. WJS, TBA, RR BRYGADA-Rafi X RY23, wszystko dopracowane z doskonałym Grzegorzem Tomkowskim (syntezator), Dawidem Olendzkim (piano), Wojciechem Doleżyczkiem (gitara), Pawłem Kosickim (gitara basowa) i Piotrem Kraśnerem (perkusja).

KĘKĘ

Bydgoszcz w Estradzie przy ul. Dworcowej 51 to tu odbędzie się wyjątkowy koncert świetnego polskiego wykonawcy. Raper KĘKĘ, jak zwykle pokaże się od najlepszej strony. W jego portoflio znajdują się autentyczne teksty, niektóre bardzo prześmiewcze, pokazujące rzeczywistość w sposób łagodny, ale także utwory niezwykle przejmujące pełne smutku, skłaniające do refleksji nad życiem. Oto kilka utworów, z którymi warto się zapoznać przed koncertem; „Powiedz mi”, „Nigdy ponad stan”, „Smutek”, „Zrobiłeś to chłopak”. KĘKĘ to jeden z wiodących raperów na polskiej scenie, więc jeśli i Ty kochasz ten gatunek muzyki, nie pozwól by Cię tam zabrakło. Więcej informacji, znajdziesz tutaj: https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/

WU-TANG CLAN:GZA

Czy Polska jest na to gotowa? Oczywiście że tak. Ten niezwykły koncert odbędzie się w klubie Kwadrat w Krakowie. To będzie prawdziwe mistrzostwo muzyki hip-hop. Mowa oczywiście o GZA, założycielu WU-TANG CLAN. Album Liquid Swords z roku 1995, został okrzyknięty najlepszym albumem hip hopu, a w roku 2015 zdobył miano platynowej płyty. W roku 1998 został wciągnięty na listę 100 „Best Rap Albums”. Chyba, nie masz wątpliwości, że to będzie prawdziwe mistrzostwo brzmień.

BEXEY

Młody mężczyzna pochodzący z Wielkiej Brytanii, tym razem do Polski przyjedzie po to, by promować swoją najnowszą wydaną Ep-kę pod tytułem BLOOD, MAGICH & DIAMONDS. Bexeya znamy przede wszystkim z takich utworów, jak „Stay Alive”, „Nightstlayer”, „Villain Tears”, „Cutthroat Smile”, a to wszystko już niebawem 5 maja, Hydrozagadka w Warszawie.

Wachlarz możliwości uczestniczenia w imprezach hip hop w 2020 roku jest naprawdę imponujący, zarówno fani polskiej muzyki, jak i zagranicznej bez problemu znajdą, coś wyjątkowego dla siebie. Będzie można wspólnie poskakać, wysłuchać najbardziej znanych utworów, a co ważne, także przepełnić się prawdziwie elektryzującą energią hip-hopowych brzmień. Przyjmujesz wyzwanie? Mamy nadzieję, że tak, bo prawdziwy hip hop każdy ma w sercu i w głowie!

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.