Każdego roku nad polskie morze przybywają tysiące osób. Można oczywiście zatrzymać się w klasycznym obiekcie z noclegiem typu hotel, pensjonat czy hostel, ale to nie jedyne możliwości. Lato to doskonały czas na camping nad morzem. Jest to okazja do przeżycia wspanialej przygody, świetnej zabawy i zaoszczędzenia pieniędzy na noclegu. Pole namiotowe to świetna opcja na tanie nocowanie dla całej rodziny.

Biwakowanie pod namiotem nad morzem – jak się przygotować?

Rozbijanie namiotu bez większego przemyślenia i przygotowania w jakiejś obcej miejscowości z pewnością nie jest dobrym pomysłem. Na szczęście do wyboru mamy wiele ośrodków, które zostały przygotowane z myślą o osobach pragnących przeżyć wspaniałą przygodę na łonie natury, korzystając przy okazji z licznych atrakcji, których nie ma się na co dzień. Nie trzeba posiadać kampera ani przyczepy campingowej. Dostępne są w pełni wyposażone domki, uzbrojone w prąd i wodę. Infrastruktura może być bardzo rozbudowana.

Jeśli preferujemy nocowanie w swoim namiocie, to trzeba oczywiście kupić taki zgodny ze swoimi potrzebami i preferencjami. Do spania potrzebna będzie karimata, śpiwór lub dmuchany materaca. Do tego poduszka, koc. Na namiot można nałożyć w przypadku opadów atmosferycznych folię malarską. Ubrania można rozwiesić na sznurku przy pomocy klamerek. Przydadzą się worki na śmieci, scyzoryk, latarka, nożyczki, zapalniczka, apteczka, kosmetyczka z przedmiotami co codziennej higieny. Jeśli chcemy samodzielnie przygotować posiłki, to trzeba zabrać ze sobą naczynia turystyczne, talerze, sztućce, dekę do krojenia, noże, miskę, otwieracz do puszek, płyn i gąbkę do mycia naczyń, papierowe ręczniki. Warto mieć też nieduży stolik turystyczny i krzesełko kempingowe. Przydatny jest hamak, parasol, akcesoria do spędzania wolnego czasu.

Pole namiotowe nad morzem – gdzie wynająć dogodne miejsce?

Miejsca campingowego nie trzeba daleko szukać, gdyż oferuje je Kompleks Wypoczynkowy „Róża Wiatrów”. Jest to świetna opcja da osób szukających miejsca noclegowego pozwalającego na zachowanie niezależności, prywatności, swobody. Oferowane pole namiotowe znajduje się w zacienionym miejscu nad morzem, jest ogrodzone, oświetlone i monitorowane. Można wobec tego liczyć na bezpieczny kamping, w pełni oddając się letniemu wypoczynkowi na łonie natury. Na turystów czekają liczne udogodnienia, takie jak całodobowe sanitariaty z woda, punkt do zmywania naczyń, przyłącza elektryczne, Wi-Fi, bawialnia, plac zabaw, animacje dla dzieci, boiska sportowe, urządzenia do uprawiania fitness. Oferta kompleksu jest dużo bardziej bogata. Za dodatkową opłatą można korzystać z wielu dodatkowych atrakcji typu kort tenisowy, pola do mini golfa, chata grillowa, basen zewnętrzny, wyżywienie, wypożyczalnia rowerów, gabinet odnowy biologicznej, salon fryzjerski, pralnia, suszarnia.

artykuł sponsorowany