Organizacja własnego wesele jest nie lada wyzwaniem dla narzeczonych. Piękne miejsca na wesele kuszą oryginalnymi usługami i dodatkowymi atrakcjami. Wiele par zadaje sobie pytanie gdzie zrobić wesele? W jakim miejscu znajdziemy to, co spełni nasze wymagania?

Klimatyczny hotel na wiele uroczystości

Hotel w Pałacu Krobielowice to piękne miejsce na zorganizowanie wielu uroczystości rodzinnych, w tym wesela. Urocze otoczenie i niezwykły krajobraz pozwalają cieszyć oczy piękną naturą i zabytkowymi dodatkami. Obiekt znajduje się pod Wrocławiem, na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. W takim miejscu z pewnością poczujemy się jak w bajce i zorganizować możemy wesele z naszych marzeń, zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz hotelu. Rodzinna atmosfera i kameralne wnętrza pozwalają na pozytywny odbiór każdego z gości. Sale bankietowe są eleganckie i klimatyczne, dlatego narzeczeni bez problemu dostosują klimat wesela do własnych oczekiwań. 

Piękne miejsca na wesele

Ślub i wesele to niezwykle ważne dla każdego z nas uroczystości, których organizację pragniemy dopiąć na ostatni guzik. Wybranie idealnego miejsca nie jest łatwe, dlatego warto rozważyć kilka propozycji. Niezapomniane wrażenia zapewni Pałac w Krobielowicach, który odznacza się pięknym otoczeniem i eleganckim designem. Narzeczeni w dniu ślubu pragną postawić także na romantyzm, dlatego takie miejsce jest coraz częstszym wyborem. Zachwyt wzbudzi piękna przyroda, a goście odczują tę cudowną atmosferę. Para Młoda poczuje się iście królewsko, dobierając dekoracje sali do własnych potrzeb i oczekiwań. Niezwykle ważne jest to, że sala weselna jest przestronna i podzielona na dwie części. To pozwala zorganizować wesela dla różnej liczby gości. 

Hotel oferuje także catering przygotowany na miejscu przez doświadczonych kucharzy. 

Dodatkowe atrakcje

Organizacja wesela wymaga także zadbania o dodatkowe atrakcje dla gości, które umilą ten wyjątkowy dzień. W Pałacu znajdziemy szereg ciekawych zajęć dla wszystkich gości – pole golfowe, escape room, czy sauna. Skorzystać można także z przestronnych pokoi i apartamentów, w których goście i Para Młoda mogą wypocząć po długiej zabawie na weselu. 

Przyszła Para Młoda niejednokrotnie zadaje sobie pytanie – gdzie zrobić wesele? Jak zadbać o zadowolenie gości? Jakie piękne miejsca na wesele warto wziąć pod uwagę? Oczywiście wybór jest uwarunkowany oczekiwaniami narzeczonych i tym, jaki klimat pragną stworzyć w tym wyjątkowym dniu. Pałac pod Wrocławiem spełni wiele wymogów gości i znajduje się w pięknym otoczeniu przyrody.

artykuł sponsorowany