Komfortowy hotel w centrum Częstochowy

Szukasz komfortowego hotelu na wyjazd rodzinny lub na weekend w Częstochowie? A może zależy ci na dobrze zlokalizowanym hotelu biznesowym w centrum miasta, który jest dobrze skomunikowany i posiada sale konferencyjne? Mamy dla ciebie propozycję idealną!

Odwiedź czterogwiazdkowy Hotel Arche w Częstochowie – komfortowy obiekt usytuowany w ścisłym centrum, naprzeciwko Jasnej Góry. Hotel położony jest w spokojnym otoczeniu, blisko kojącej zieleni. Nowoczesne i stylowe wnętrza urządzone zostały z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu odwiedzających. Wystrój wnętrz zaprojektowano w taki sposób, by spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Projektanci postawili na przełamanie klasycznych i stonowanych kolorów oraz form mocniejszymi, wyrazistymi akcentami. Całości dopełniają elementy sztuki, które zostały rozmieszczone po całym obiekcie. 

Widok na Jasną Górę

Doskonała lokalizacja to wielki atut, którym może się pochwalić hotel – Jasna Góra znajduje się tuż obok, co jest dla odwiedzających ułatwieniem. Położenie korzystne jest w szczególności dla osób pielgrzymujących, ale nie tylko. Jako miejsce istotne historycznie oraz z uwagi na religię, co roku miliony osób udają się do Częstochowy. Przy okazji ważnych świąt kościelnych przybywają tłumy, a parkingi są zapełnione. Wówczas nocleg w hotelu przy Jasnej Górze jest doskonałym rozwiązaniem.

Wygoda gości biznesowych 

Hotel znajduje się w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu cechuje go szybki i komfortowy dojazd. Ten atut z kolei jest bardzo istotny dla gości biznesowych i podróżujących służbowo. W Hotelu Arche znajdują się bowiem komfortowe i w pełni wyposażone w najnowszy sprzęt sale konferencyjne. Częstochowa zyskuje na znaczeniu jako strategiczny ośrodek biznesowy i staje się miejscem istotnych konferencji oraz spotkań branżowych. Wiele firm decyduje się również na organizację w tym miejscu imprez i bankietów firmowych, na które przyjeżdżają goście z całego kraju oraz z zagranicy.

Podróże, muzyka, książki, filmy
wywiady, artykuły, recenzje

Znajdź nas

To była piękna przygoda!

Po trzynastu latach istnienia, Etnosystem.pl zakończył swoją działalność. Strona pozostaje w charakterze archiwum. Dziękuję za tę piękną przygodę i do zobaczenia w innym miejscu – zapraszam na noisefromiceland.com

Kaśka Paluch