Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu wylanego na sportowych matach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi wyzwaniami mierzą się uczestnicy (doświadczeni oraz nowicjusze) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Przeciwnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby w pierwszej kolejności posłużyć do przygotowania, a następnie stworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że produkty SMMASH są unikalne? Prezentujemy przykłady nowoczesnych metod, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim wysiłku niewątpliwie pojawia się pot, a także – przykre „aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna wykorzystywane w produktach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym elementem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale również efektywnie blokują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować perfekcyjne uwarunkowania do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie blokują Twoich ruchów,umożliwiają idealne “czucie” oraz pełną swobodę, w odzieży SMMASH stosujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą nasze produkty zyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – idealnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Odpowiednia temperatura to jeden z istotnych elementów, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a zwłaszcza – wynikach ćwiczeń. Jeśli chcemy podczas uprawiania sportu wydobywać z siebie maksimum – należy zadbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

W odpowiedzi ponownie przychodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% odporniejsze na przetarcia – w porównaniu do podstawowych produktów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika daje możliwość pozyskać nawet 40% głębsze barwy, a co najważniejsze – nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i sprawnie może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- w czasie codziennych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Gwarantujemy, że momentalnie odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Kliknij Tutaj