O wyjeździe na Mazury myślimy zazwyczaj, gdy przychodzą ciepłe, letnie miesiące i wakacyjne urlopy. Jednakże ten piękny region na północy Polski potrafi również zachwycać w innych porach roku, na przykład podczas złotej, polskiej jesieni.

Mazury jesienią – złocisto-żółte barwy w otoczeniu pięknych jezior

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich zachwyca swą wyjątkowością i pięknem przyrody w najczystszej postaci. Jesienią walory tego mezoregionu potrafią jednak zaprezentować swą urokliwość w zupełnie innym wymiarze. Złocisto-żółto liście spadające na niewzburzoną taflę wody, mgliste poranki podczas wczesnego grzybobrania, jesienna, wieczorna cisza, niespotykane nigdzie innej odgłosy lokalnej fauny – tego nie znajdziemy w mieście, zamykając się w czterech ścianach.

Jeśli planujemy jesienny wypoczynek na Mazurach, warto poszukać ustronnego miejsca, gdzie będziemy mogli w pełni poczuć klimat tego regionu. Jednym z takich wyjątkowych miejsc jest urocze Rydzewo. Ta piękna miejscowość położona nieopodal szlaku Giżycko-Mikołajki i jeziora Bocznego potrafi ukazać mazurski klimat w całej krasie, także jesienią!

Apartamenty na Mazurach

Aby w pełni cieszyć się urlopem, niezbędna jest dobra lokalizacja i komfortowe warunki. Znajdziemy je, sprawdzając propozycję Polski Ostoi, które oferują ekskluzywne noclegi w Rydzewie – https://polskieostoje.pl/mazurskaostoja/apartamenty.

Czego możemy spodziewać się po mazurskich apartamentach? Przede wszystkim luksusu w pełni tego słowa znaczeniu! Świetna lokalizacja to nie wszystko. Na urlopowiczów odwiedzających Ostoję Rydzewo, czeka wiele udogodnień, takich jak:

  • pobliskie restauracje i punkty gastronomiczne,
  • sklepy spożywcze oraz markety w najbliższej okolicy,
  • grill przy jeziorze,
  • monitorowany parking,
  • boisko do gry w siatkówkę,
  • parking rowerowy,
  • pralnia na terenie ośrodka,
  • plac zabaw dla dzieci.

Nie byłeś nigdy jesienią na Mazurach? Nie czekaj ani chwili dłużej! Jesienny urlop pośród lasów i jezior to wyjątkowe przeżycie, które zapamiętasz na zawsze!