Jesienny urlop na Mazurach? Czemu nie!

O wyjeździe na Mazury myślimy zazwyczaj, gdy przychodzą ciepłe, letnie miesiące i wakacyjne urlopy. Jednakże ten piękny region na północy Polski potrafi również zachwycać w innych porach roku, na przykład podczas złotej, polskiej jesieni.

Mazury jesienią – złocisto-żółte barwy w otoczeniu pięknych jezior

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich zachwyca swą wyjątkowością i pięknem przyrody w najczystszej postaci. Jesienią walory tego mezoregionu potrafią jednak zaprezentować swą urokliwość w zupełnie innym wymiarze. Złocisto-żółto liście spadające na niewzburzoną taflę wody, mgliste poranki podczas wczesnego grzybobrania, jesienna, wieczorna cisza, niespotykane nigdzie innej odgłosy lokalnej fauny – tego nie znajdziemy w mieście, zamykając się w czterech ścianach.

Jeśli planujemy jesienny wypoczynek na Mazurach, warto poszukać ustronnego miejsca, gdzie będziemy mogli w pełni poczuć klimat tego regionu. Jednym z takich wyjątkowych miejsc jest urocze Rydzewo. Ta piękna miejscowość położona nieopodal szlaku Giżycko-Mikołajki i jeziora Bocznego potrafi ukazać mazurski klimat w całej krasie, także jesienią!

Apartamenty na Mazurach

Aby w pełni cieszyć się urlopem, niezbędna jest dobra lokalizacja i komfortowe warunki. Znajdziemy je, sprawdzając propozycję Polski Ostoi, które oferują ekskluzywne noclegi w Rydzewie – https://polskieostoje.pl/mazurskaostoja/apartamenty.

Czego możemy spodziewać się po mazurskich apartamentach? Przede wszystkim luksusu w pełni tego słowa znaczeniu! Świetna lokalizacja to nie wszystko. Na urlopowiczów odwiedzających Ostoję Rydzewo, czeka wiele udogodnień, takich jak:

  • pobliskie restauracje i punkty gastronomiczne,
  • sklepy spożywcze oraz markety w najbliższej okolicy,
  • grill przy jeziorze,
  • monitorowany parking,
  • boisko do gry w siatkówkę,
  • parking rowerowy,
  • pralnia na terenie ośrodka,
  • plac zabaw dla dzieci.

Nie byłeś nigdy jesienią na Mazurach? Nie czekaj ani chwili dłużej! Jesienny urlop pośród lasów i jezior to wyjątkowe przeżycie, które zapamiętasz na zawsze!

Podróże, muzyka, książki, filmy
wywiady, artykuły, recenzje

Znajdź nas

To była piękna przygoda!

Po trzynastu latach istnienia, Etnosystem.pl zakończył swoją działalność. Strona pozostaje w charakterze archiwum. Dziękuję za tę piękną przygodę i do zobaczenia w innym miejscu – zapraszam na noisefromiceland.com

Kaśka Paluch