Dikanda: ósma płyta na dwadzieścia lat

Pin It
 
„Devia Devia” to tytuł najnowszej płyty zespołu Dikanda, ósmej w ich dorobku, będącej jednocześnie zwieńczeniem dwudziestoletniej pracy artystycznej zespołu. Z tej też okazji, po premierze albumu - która już jutro! - Dikanda ruszają w jubileuszową trasę koncertową.
Po jutrzejszym, otwierającym trasę koncertową występie w Rzeszowie, na koncerty Dikandy będzie można wybrać się, m.in. w Bielsko-Białej, Krakowie, Wrocławiu, Zakopanem, Szczecinie, Dreźnie, Greifswald, Berlinie, Warszawie czy Karlsruhen. Wymienione destynację są jednak zaledwie niewielką częścią jubileuszowego tournée. Pełną listę koncertów odnaleźć można na oficjalnej stronie zespołu.

Podczas zaplanowanych koncertów, oprócz dobrze znanych kompozycji, usłyszymy przede wszystkim te premierowe. Ci, u których żywsze bicie serca wywołują ostatnie płyty grupy, z pewnością nie będą zawiedzeni. Nowy album to jedenaście niezwykłych utworów .m.in. nostalgiczny i wzruszający „Devla Devla”, czy dynamiczny „Coś mnie gna”. Nie zabraknie także „Miłości” Dikandy, do której w sierpniu tego roku powstał pierwszy teledysk grupy, nad malowniczym jeziorem Budzisławskim w Wielkopolsce.

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.