Azja na talerzu

fot. Wiktoria Marek

Pierwsza edycja Festiwalu Kulinarnego Smaki Azji i Pacyfiku, która miała miejsce w sobotę 23 maja 2015, okazała się wielkim sukcesem! Przez cały dzień setki Warszawian oraz gości z różnych zakątków Polski (i nie tylko) miało okazję skosztować niesamowitych dań oraz zapoznać się z różnymi aspektami kultur regionu… od kuchni.

Czytaj dalej

Emocjonalny rajd podróżniczy

Włóczykij 2015

9. edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij trwała od 19 lutego do 1 marca 2015. To było 11 dni podróży w różne stany emocjonalne, od radości, poprzez wzruszenie, do zadumy.

Czytaj dalej

Podróżować to żyć, czyi festiwal szalonych podróżników

klub szalonego podróżnika

"Podróżować to żyć" - te słowa Hansa Christiana Andersena zdał się potwierdzić I Festiwal Podróżniczy Klubu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej. Etnosystem.pl sprawował nad imprezą patronat medialny. Prelekcje przenosiły publiczność w różne rejony świata i jednocześnie zachęcały do samodzielnego wyruszenia w podróż. O to chyba, przede wszystkim, w imprezach tego typu chodzi.

Czytaj dalej

Jak było w Żorach...

festiwal opinie

Moc wydarzeń, wrażeń, kolorów i dźwięków towarzyszyło tegorocznej edycji Żorskiego Festiwalu Podróży i Nauki OPINIE, który trwał od 9 do 13 października 2013. Krajem przewodnim była Australia, ale w ciągu pięciu dni można było odbyć podróż dookoła świata nie ruszając się z miejsca.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.