Kolorowe spojrzenie na Gabon i afrykańskie wyspy

Pin It

fot. Robert Gondek

We wrześniu 2014 roku w ramach projektu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki" Robert Gondek po raz kolejny wybrał się na afrykański kontynent. Tym razem odwiedził Gabon i Wyspy Św. Tomasza i Książęcą. Podczas wyprawy udało się zdobyć najwyższy szczyt Wysp Św. Tomasza i Książęcej - Pico de Sao Tome, mierzący 2024 m n.p.m. W Gabonie udało się również znaleźć chwilę na fotografowanie wyjątkowych zwierząt: mandryli, leśnych bawołów, szympansów i goryli.

Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć z wyprawy Roberta do Gabonu i na wyspy św. Tomasza i Książęcą. 

Więcej zdjęć i informacji o wyprawach Roberta Gondka na www.szczytyafryki.pl i na Facebooku podróżnika - www.facebook.pl/SzczytyAfryki.

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.