Mamy-podróżniczki na Dzień Matki

Pierwsze podróże większość z nas odbywała z rodzicami. Z mamą. To była nasza pierwsza podróż poza cztery ściany domu, pierwsza podróż do szkoły, w góry bądź nad morze. Choć dziś podróżujemy samotnie lub z gronem przyjaciół, partnerami i przyjaciółmi, pierwszymi towarzyszkami naszych życiowych podróży były mamy. W dniu Ich święta załoga portalu Etnosystem.pl chce im za to serdecznie podziękować. Oczywiście: razem z Wami.

Przysyłajcie nam zdjęcia, na których podróżujecie w towarzystwie swoich mam. Aktualne bądź z dalekiej przeszłości - ważne, by ożywić wspomnienia. Do zdjęć możecie dołączyć życzenia dla waszych mam. Wszystkie opublikujemy 26 maja na naszych łamach. Co więcej, każdy, kto prześle zdjęcie będzie mógł zdobyć dla swojej mamy-podróżniczki prezent - książkę lub płytę, które rozlosujemy wśród naszych czytelników. Możecie więc zrobić podwójny prezent swoim Mamom w Ich dniu :)

Na fotki i życzenia czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do soboty. Możecie je podpisać lub udostępnić anonimowo.

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij