Sinead O'Connor i Balkan Beat Box na Szczecin Music Fest

Balkan Beat Box, fot. oficjalna

Organizatorzy Szczecin Music Fest, cyklicznej imprezy przedstawiającej ciekawe i ważne polskie i międzynarodowe projekty muzyczne, zwrócili uwagę na world music, jako "jeden z najważniejszych współczesnych nurtów muzycznych". W kwietniu na SMF wystąpiła nowa gwiazda z Komorów - Imany, najbliższe koncerty poświęcone będą projektom klasyczno jazzowym, a koniec czerwca należeć będzie do world music. Wystąpią Sinead O'Connor i Balkan Beat Box.

Sinead O'Connor, Szczecin, 20 czerwca 2013
Sinead O'Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na scenie muzycznej. To wokalistka obdarzona niezwykle wrażliwym, łamiącym ludzkie serca, a jednocześnie psychodelicznym i niepokojącym, głosem. Artystka ma na koncie kilkanaście autorskich albumów, ostatni "How About I Be Me (And You Be You)?" pochodzi z 2012 roku.

Zobaczcie ostatni teledysk do singla "4th and Vine", promującego ostatni album Sinead O'Connor:

{youtube}bIoi7s42lrA{/youtube}

Sinead O'Connor jest jedną z ikon irlandzkiej muzyki i status ten utrzymuje nieprzerwanie od prawie 30 lat swojej działalności artystycznej. 6 osób na scenie, najwieksze hity i nowe, wzruszające piosenki i wyjątkowy głos Sinead. Dla fanów twórczości artystki z północnej Polski , informacja o czerwcowym koncercie we Wrocławiu na pewno nie była tak dobra, jak zapowiedź koncertu w Szczecinie.

Bilety w przedsprzedaży (do 31 maja) kosztują 100 zł. Koncert odbędzie się 20 czerwca, o godz. 20, na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Ile Irlandii w muzyce SineadO'Connor? Rozszerzamy irlandzkie muzyczne horyzonty

Balkan Beat Box, 27 czerwca 2013
Jedna z największych gwiazd nowoczesnej sceny world music. Prezentowali swoją muzykę na największych festiwalach na świecie (m.in. Glastonbury czy Roskilde), zawsze spotykając się z dzikimi reakcjami i owacjami na stojąco. Balkan Beat Box wnosi świeże spojrzenie na muzykę postrzeganą jako ciągły dialog kultur. Ich muzyka to niewiarygodny konglomerat, obecne są akcenty bałkańskie, bliskowschodnie, afrykańskie, funk, hip-hop, elektronika i rock. Wszystko to w większości utworów okraszone beatem lub tanecznymi melodiami oraz zaangażowanymi społecznie tekstami.

Balkan Beat Box przyjechali do Polski w październiku 2012, dając energetyczne koncerty w Krakowie i Warszawie.
W tym roku, oprócz koncertu w Szczecinie (27 czerwca), fanom BBB z południa kraju polecamy koncert w czeskiej Ostravie, na festiwalu Colours of Ostrava.

Bilety na koncert w ramach Szczecin Music Fest do 31 maja kosztują 65 zł.

Zobaczcie, jak powstawał najnowszy teledysk Balkan Beat Box - "Money":

{youtube}u2NJDEDJE2g{/youtube}

Więcej na www.szczecinmusicfest.pl.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij