Gaudi już jest

Gaudi in between times etno

Nowa płyta Gaudiego, którą zapowiadaliśmy niedawno, pojawiła się właśnie w sprzedaży. "In Between Times" to dwanaście nowych kompozycji, balansujących na granicy stylistyk, przesycone klimatem etno, world music, dub i reggae. Lista współpracowników, jakich Gaudi zaprosił do nagrań też jest imponująca.

Na nowym albumie artysty udzielili się Michael Rose, Lee Scratch Perry, Twilight Circus, The Orb, Raja Ram, Danny Ladwa, Hedflux, Dennis Bovell, Deadly Hunta, Jahmai i Tahar. Co ciekawe, wytwórnia Six Degrees Records, której nakładem ukazał się album, udostępniła do pobrania za darmo jeden z utworów. Pod tym linkiem przesłuchacie też krążek w całości. A u nas zajawka, na zachętę:

GAUDI - In between times (Six Degrees Records 2013) *ALBUM TEASER* by GAUDI

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij