Flamenco po męsku

Juan Polvillo, fot. mat. promocyjne

"Sevillanas" to jeden z najsłynniejszych filmów Carlosa Saury. Podróż, przez taneczny świat flamenco, Sewilli i namiętności muzyków i tancerzy Andaluzji. Jednym z bohaterów filmu, który od ponad 20 lat stanowi źródło informacji dla pasjonatów flamenco, jest tancerz Juan Polvillo. Artysta wystąpi w Polsce na jedynym koncercie.

 

Jedyny w Polsce koncert w ramach trasy "Asi lo siento yo" Juana Polvillo z Sewilli, najwyższej klasy tancerza flamenco, laureata wielu prestiżowych nagród, odbędzie się 23 maja w Katowicach, w Old Timers Garage.

{youtube}8oN9mF_jS0s{/youtube}

Juan Polvillo posiada ogromne doświadczenie sceniczne, a jego nieposkromiona energia oraz pasja, z jaką tańczy sprawiają, że obcowanie ze sztuką flamenco staje się niezapomnianym przeżyciem. Koncert z towarzyszeniem dwóch innych znakomitych artystów - gitarzysty Morenito de Triana oraz śpiewaka El Cheito.

Wystąpią:
Juan Polvillo - taniec
El Cheito - śpiew
Morenito de Triana - gitara

Bilety do nabycia w całej Polsce za pośrednictwem www.ticketpro.pl oraz przed koncertem.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij