Studium Instrumentów Etnicznych: kim oni są?!

W związku ze zbliżającą się premierą długo oczekiwanej płyty Studium Instrumentów Etnicznych "3.5.7." grupa prezentuje pierwszy utwór w formie klipu. Podczas odsłuchu płyty, jeden z dziennikarzy muzycznych wyraził opinie, że "Moja Mina" to swoisty hymn odmieńców, hymn artystów, którzy nie płyną z prądem.

City Bum Bum: afrykańskie szaleństwo

City Bum Bum, fot. mat. nadesłane

Zespół City Bum Bum, związany od początku ze szkołą tańca i muzyki Afryki Zachodniej, zdecydował się na wydanie debiutanckiej płyty. CBB przez trzynaście lat swojej działalności przeszli od zespołu perkusyjnego, inspirującego się najprostszą i najczystszą formą muzyki afrykańskiej, do zespołu world music, który brzmienia z Afryki łączy z jazzem i innymi elementami.

Dzikie Jabłka: debiutancka płyta i dziki koncert

Dzikie Jabłka - Prosto z Ziemi
"Prosto z ziemi" to debiutancka płyta Dzikich Jabłek. Zawiera jedenaście utworów - każdy z nich to zupełnie inna, wyjątkowa opowieść o naszych wspólnych korzeniach. Utwory będzie można usłyszeć podczas koncertu premierowego już we czwartek, 29 września, w łódzkim klubie New York.

Percival Schuttenbach rusza w trasę

percival

Najpopularniejszy folk-metalowy zespół w Polsce, twórcy muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ogłosił listę jesiennych koncertów. 8 października rozpocznie trasę promującą swój najnowszy album. Podczas Strzyga Black After Small River Tour zespół wystąpi w 14 polskich miastach. Premierowy koncert odbędzie się w warszawskiej Proximie.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.