Festiwal Afrykański rozbudzi Kraków

Afryka

Już wkrótce pod Wawelem odbędzie się kolejna odsłona Festiwalu Afrykańskiego. Tym razem będzie nią wydarzenie "Wiosna z Afryką" - dla cichcych wielbicieli i szalonych pasjonatów afrykańskich klimatów, dla ciekawych świata i otwartych umysłów.

W programie przewidziane zostało wiele zajęć warsztatowych, aby uczestnicy aktywnie mogli spotkać się z różnymi aspektami kultury afrykańskiej - tańcem, muzyką czy sztuką etniczną.

Znajdziecie tam także spotkania z podróżnikami, którzy będą z nami snuć narrację o Czarnym Lądzie, koncerty, afro-imprezy czy warsztaty dla najmłodszych z okazji ich czerwcowego święta. To również doskonała okazja do zastanowienia się nad miejscem Afryki w świadomości krakowskich środowisk i wspólnego poszukiwania jej śladów w wyprawie miejskiej – „Afrykańskimi tropami po Krakowie”. Inicjatywie towarzyszy idea zawiązywania dialogu międzykulturowego, czerpania z bogactwa różnorodności, przełamywania utartych wyobrażeń czy stereotypów. Zapraszamy do zakochania się tej wiosny... w Afryce!

Informacje o wydarzeniach z afrykańskiej wiosny w Krakowie na bieżąco znajdziecie na profilu facebookowym. Etnosystem.pl patronuje medialnie temu wydarzeniu.

{youtube}UH6yC7GjqZk{/youtube}

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij