Mr. Vavelsky – Karaoke Pub w Krakowie

Mr. Vavelsky mieści się przy ul. Gołębiej 6, w tak zwanej dzielnicy uniwersyteckiej, 2 minuty drogi od krakowskiego Rynku. Lokalizacja wprost idealna, aby po całodniowym zwiedzaniu miasta, czy też po pracy zorganizować sobie wieczór w pub Kraków. To miejsce stworzone przez kilku przyjaciół dla takich osób jak Wy. 

Warto śledzić mapę wydarzeń kulturalnych klubu – na stronie internetowej https://vavelsky.pl lub bezpośrednio na facebooku – niemal codziennie dzieję się tutaj coś innego. 

Mr. Vavelsky czyli najlepszy Karaoke pub w Krakowie

Miłośnicy śpiewania, mogą liczyć na najlepsze karaoke w Krakowie, które odbywa się codziennie! Jednak klub Kraków nie zapomniał także o pub quizach! W wybrane dni tygodnia można sprawdzić swoją wiedzę, doskonale bawiąc się w gronie znajomych. Miłośnicy sportów, znajdą tutaj wszystkie najważniejsze rozgrywki sportowe. Ten klub w Krakowie proponuje nie tylko piłkę nożną – można obejrzeć tutaj rozgrywki rugby, czy też Grand Prix na żużlu! Wydarzeń jest bardzo wiele! Tak naprawdę każda osoba z czymś innym kojarzy nasz klub i przychodzi bardzo często. Jedni kochają nas za karaoke, innym podoba się organizowane standup comedy. wszyscy są zgodni co do jednego – to ceniony pub w Krakowie, gdzie każdy napije się doskonałego drinka. Zapewniamy pełen Relax przy kieliszku wódeczki czy wyśmienitego piwa. Nasi uprzejmi barmani z radością zamienią z Wami kilka słów, a jeśli tylko będziecie chcieli, zrobią ognistego drinka…

Smok równie interesujący co pod Wawelem

Pamiętajcie, że ten klub Kraków, znacznie różni się wyglądem od pozostałych podobnych sobie miejsc! Klubem tym rządzi smok wawelski! Dominuje nad sceną, pilnując by nikt nie wyszedł stąd zatroskany… Jeśli chcecie poznać historię naszego dragona, koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową… Jedno jest pewne – smok od pieczary na Wisłą woli swoją miejscówkę nieopodal krakowskiego rynku! 

Dawka niesamowitych emocji i zabawy czeka na Ciebie w jedynym w swoim rodzaju pubie w Krakowie! Czekamy codziennie od 19, a w okresie letnim jeszcze wcześniej, bo mamy do Waszej dyspozycji wspaniały wewnętrzny ogródek!

artykuł sponsorowany

Podróże, muzyka, książki, filmy
wywiady, artykuły, recenzje

Znajdź nas