Lato w klimatycznych Mechelinkach. Zaplanuj swój wyjazd z dziećmi z dala od miejskiego zgiełku

Mechelinki to mała miejscowość na Kaszubach, która skrywa w sobie wiele atrakcji turystycznych. Jak najbardziej warto wybrać się tam całą rodziną na letnie wakacje. Do dyspozycji jest piaszczysta plaża, rezerwat przyrody, lokalne smakołyki, liczne atrakcje nadmorskie. Jeśli ktoś pragnie zrelaksować się, odpocząć od zgiełku miejskiego i wspaniale się bawić, Mechelinki będą świetnym wyborem. Do dyspozycji są liczne apartamenty pod Trójmiastem, dzięki czemu nie brakuje wygodnych i komfortowych miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach. 

Wiosna w rytmie reggae - co nas czeka?

Każdy, kto kocha muzykę hip-hop, czy reggae, na pewno nie zawiedzie się tej wiosny. W ofercie imprez muzycznych, jest mnóstwo ciekawych propozycji, nie tylko polskich wykonawców, ale również zagranicznych. Wystarczy prześledzić stronę biletomatu, by się o tym przekonać. Wiosna w rytmie reggae - co nas czeka? Sprawdź, oto kilka pomysłów! 

Zwiedzanie starówki w Warszawie? Co jeszcze ciekawego warto zobaczyć?

Jak wynika z szacunków, Warszawę odwiedza rocznie ponad 20 mln gości. W tej imponującej liczbie mieszczą się zarówno przyjazdy turystyczne, jak i jednodniowe. Niezależnie od kategorii wizyty, punktem obowiązkowym wycieczek jest zwiedzanie miasta. Miejsc, które bezsprzecznie trzeba zobaczyć, są setki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje warszawska starówka.
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.