Akai MPC LIVE – zacznij produkować muzykę już dziś

Akai MPC LIVE jest wyjątkowo funkcjonalnym urządzeniem służącym zarówno do produkcji muzyki, jak i wykonywania jej na żywo. Nowoczesna konstrukcja Music Production Centre gwarantuje swoim użytkownikom wiele udogodnień. Poznaj bliżej sprzęt zaprojektowany z myślą o twórcach, którym zależy na komforcie pracy i doskonałej jakości brzmienia. 

Innowacje

Sercem Akai MPC LIVE jest piękny, kolorowy 7-calowy ekran wielodotykowy oraz intuicyjny interfejs dostosowujący się do funkcji menu. Wspomniane elementy wspomagają następujące części: pokrętło głównego enkodera, cztery dotykowe przyciski sterujące Q-Link i 16 niezwykle czułych na nacisk padów RGB. MPC LIVE działa jako urządzenie do produkowania muzyki, ale także jako kontroler zgodny z PC i MAC. Dzięki innowacyjnemu sprzętowi od Akai można swobodnie chwytać, powiększać i edytować obrazy fal (tzw. waveformy), precyzyjnie regulować miks, nagrywać ścieżki audio, wyzwalać klipy, przeglądać i ładować sample oraz dodawać efekty. Nowy MPC wyposażono m.in. wbudowany akumulator oraz oprogramowanie MPC 2.0 Software.

 

Pełna kontrola

Niezależnie od tego, czy preferujesz pracę na jednym urządzeniu, czy też wolisz korzystać z kilku, Akai MPC Live bez problemu zamieni się z centrum produkcji muzyki w wydajny kontroler MIDI.  W trybie autonomicznym MPC działa w oparciu o oprogramowanie MPC 2.0 oferujące mnóstwo możliwości w zakresie produkcji utworów i gry na żywo. Jeśli postanowisz podłączyć urządzenie do komputera Mac lub PC, załadujesz oprogramowanie MPC jako wtyczkę w wybranym programie DAW albo jako autonomiczną aplikację, skorzystasz z nowych  brzmień instrumentów i efektów VST. Niezależnie od Twoich upodobań, sprzęt od Akai sprosta najbardziej rygorystycznym oczekiwaniom odnośnie sterowania. MPC LIVE pozwala na nagrywanie, edycję i miksowanie maksymalnie 8 ścieżek w jakości studyjnej, w trybie autonomicznym (MPC X i MPC Live). Wspomniany limit zwiększysz do 128 ścieżek w trybie kontrolera. Oprogramowanie MPC 2.0 wyposażono w najważniejsze funkcje związane z rejestracją dźwięków (w tym rejestrację wielościeżkową) i edycją audio, w wybór opcji monitorowania (Off, On i Auto), monitorowanie przez efekty, a także funkcję Punch In/Out.

 

Akai MPC LIVE – mobilność i wygoda

MPC Live wyróżnia nieduży ciężar, a urządzenie zasila ładowalna bateria litowo-jonowa, co zwiększa mobilność. Sprzęt wyposażono też w 16 gigabajtów pamięci. MPC Live oferuje wiele sposobów na to, by zawsze mieć przy sobie swoją ulubioną bibliotekę sampli. Pliki muzyczne są przesyłane na włożoną kartę SD i / lub napęd zewnętrzny podłączony do huba USB z tyłu urządzenia. MPC Live ma również 2,5-calowe złącze SATA zapewniające dodatkowe miejsce na dysku twardym (SSD lub HDD). Ten sam koncentrator USB można też z powodzeniem wykorzystać do połączenia z kontrolerem MIDI.

MPC LIVE – dźwięk o najwyższej jakości

Przy pomocy samego MPC LIVE uda się uzyskać świetne kompozycje. Program The Vault 2.0 zawiera sample i zestawy od wiodących firm projektujących brzmienia, w tym Capsun Audio, MVP Loops, TOOLROOM, CR2 Records, Loopmasters. Standardowo urządzenie dostarcza się z wewnętrzną kartą Micro SD o pojemności 16GB.

Akai MPC LIVE usprawni i uzupełni twój sposób pracy. Urządzenie łączy w sobie pełną funkcjonalność, mobilność, autonomiczne działanie i wygodę obsługi. Dzięki nowemu sprzętowi do produkcji muzyki możesz być twórcą i wykonawcą, łatwo zmieniając swoją rolę w zależności od sytuacji.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij