Agroturystyka i zwierzęta

W agroturystyce coraz większą rolę odgrywają zwierzęta jako atrakcja dla turystów. Jednak ich rola może być rozmaita. Z jednej strony zwierzęta mogą zdecydowanie ożywić atmosferę gospodarstwa, z drugiej coraz częściej pełnią rolę terapeutyczną.

Ciekawe trasy piesze w okolicy Kościeliska

Kościelisko to malownicza wieś podhalańska położona u stóp majestatycznych Tatr. Schowana w cieniu swojego popularnego sąsiada, Zakopanego, stanowi nie mniej atrakcyjną bazę wypadową do odkrywania uroków najpiękniejszych polskich gór. Do wejścia na szlaki zachęcają tam zielone lasy, urokliwe doliny i górskie zbocza. Oto 5 najciekawszych tras pieszych w okolicy Kościeliska.

Atrakcje południowej Polski

Mieszkając na południu Polski nie musimy martwić się o wolny czas w weekendy – nawet nie opuszczając regionu. Po prostu tu nie sposób się nudzić. Jakie atrakcje oferuje swoim mieszkańcom Małopolska i Górny Śląsk? 
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij