Mama Warhola – premiera płyty zespołu Tołhaje

Mama Warhola to tytuł czwartej płyty zespołu Tołhaje. Album zawiera pieśni ludowe wykonane pierwotnie przez Julię Warholę, matkę Andy’ego Warhola. Na płycie znajduje się także bonus 
w postaci utworu All Tommorow’s Parties z płyty The Velvet Underground & Nico. Fragmenty płyty znalazły się na ścieżce dźwiękowej do drugiego sezonu serialu HBO Wataha. Album, który promuje utwór "Dała ty nia" ukazuje się nakładem Wydawnictwa Mystic.

Dikanda: ósma płyta na dwadzieścia lat

 
„Devia Devia” to tytuł najnowszej płyty zespołu Dikanda, ósmej w ich dorobku, będącej jednocześnie zwieńczeniem dwudziestoletniej pracy artystycznej zespołu. Z tej też okazji, po premierze albumu - która już jutro! - Dikanda ruszają w jubileuszową trasę koncertową.

Kroke: dźwięki marzeń, wspomnień i radości

Z okazji 25. lecia zespołu Kroke ukazała się płyta "The Best Of". Jako patroni medialni wydawnictwa, zorganizowaliśmy dla naszych czytelników konkurs. Miłośnicy muzyki Kroke wypowiedzieli się na temat wybranych utworów z zestawu jubileuszowego. Jakie emocje towarzyszą słuchaniu konkretnych utworów i jakie skojarzenia kreuje muzyka Kroke?
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.