Nomader: Beskid Niski sercu bliski... [GALERIA]

fot. Łukasz Nomader Nycz

W lipcu, jak co roku, udałem się w objazd po mojej ulubionej części Beskidu Niskiego. Kiedy jestem w okolicy zawsze staram się odwiedzić takie miejsca jak Bodaki, Czarne, Wołowiec, Jasionka, Pętna czy moje najwspanialsze Bartne...

Nomader z wizytą na dominikańskich plażach [GALERIA]

fot. Łukasz Nycz, www.projektowaniepodrozy.com

Dominikana - bajkowy kraj leżący na wyspie Haiti. Otoczona wodami Morza Karaibskiego, słynie ze swoich pięknych plaż. To tu dopłynąć mogła Czarna Perła i to na jednej z tych plaż upojne chwile spędzić mógł kapitan Jack Sparrow... Łukasz Nycz na dominikańskich plażach piratów nie szukał, znalazł za to przepiękne widoki i kawałek raju na ziemi. Zobaczcie dominikańskie plaże okiem (i w obiektywie) Łukasza Nycza, prowadzącego fotobloga podróżniczego "Nomader - Projektowanie Podróży".

8. Święto Herbaty: Herbaciany początek wakacji

Święto Herbaty, fot. Simon Horak
W pierwszy weekend lipca Cieszyn już tradycyjnie świętował dni herbaty. Po raz ósmy Wzgórze Zamkowe stało się Mekką miłośników czaju i tych wszystkich, którzy szukają spokoju i przyjaznej atmosfery. 
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij