Roots Revival Soundsystem feat. DANNY RED & Steppa Warriors

Klub ISKRA i Roots Revival Soundsystem zapraszają na kolejny koncert urodzinowy. Na specjalne zaproszenie, do Warszawy przyjedzie jeden z czołowych brytyjskich wokalistów reggae i dub, niezmiennie energetyczny i działający na scenie od ponad trzech dekad. Twórca takich klasycznych numerów jak "Jailhouse Rock", "Jahovah", "Jah is Here", "Be Greatful" i wielu wielu innych - DANNY RED.Danny Red po raz pierwszy w Polsce z naszym wsparciem zabierze Was w magiczną, kilkugodzinną podróż przez muzykę rub a dub, roots, reggae i dub. Dziesiąte urodziny nie zdarzają się dwa razy, a świętowanie ich w towarzystwie takiego gościa przy mikrofonie będzie prawdziwym wydarzeniem! Dodatkowo Roots Revival wesprze skład z Wrocławia i Warszawy, świeżo po odpaleniu swojego nowego Soundsystemu aczkolwiek będący obecni na scenie od dobrych paru lat - Steppa Warriors.

Koncert Roots Revival Soundsystem z Dannym Red odbędzie się w klubie Iskra Pole Mokotowskie (ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa) 28. października. 
Start: 21:00
Koniec: 4:20
Bilety: 20 zł

Roots Revival Soundsystem & Danny Red + Steppa Warriors - Facebook

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij