Bałkański Sylwester w Krakowie: Iglika, Sokół Orkestar, Kaśka Paluch

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na Bałkańskiego Sylwestra 13 stycznia 2017 do krakowskiego Klubu Arka. Jeśli macie dość nadętych zabaw sylwestrowych, ta impreza jest właśnie dla Was! Niespełna dwa tygodnie po sylwestrze witamy nowy rok według kalendarza juliańskiego! Będziecie więc mogli raz jeszcze zaszaleć, tym razem w iście bałkańskim stylu! A będzie się działo...
Na początek wystąpi dla Was zespół Iglika, który rozgrzeje atmosferę tradycyjnymi pieśniami i tańcem w rytmach aksakowych.Potem Sokół Orkestar zagra szalony koncert w trzech odsłonach prezentując najbardziej znane przeboje repertuaru bałkańskiego. Nie zabraknie więc piosenek Bijelo Dugme, Shantela czy dobrze wszystkim znanych hitów z gatunku Balkan Brass.Następnie za konsoletą zasiądzie Kaśka Paluch z Etnosystem.pl która rozgrzeje parkiet do czerwoności i poprowadzi imprezę aż do wczesnych godzin porannych.

W trakcie imprezy czeka na Was wiele niespodzianek. Dalsze informacje przekazywać będziemy na bieżąco. Przybywajcie więc do przestronnego Klubu Arka na sylwestra w szalonym bałkańskim stylu!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/642077745995070/