O nas

SERWIS DLA AKTYWNYCH I CIEKAWYCH ŚWIATA

Etnosystem.pl to jedyny polski serwis łączący tematykę turystyki i kultury. Skierowany jest do czytelników, którzy podróżują, uprawiają sport, są zainteresowani turystyką górską, ale nie poprzestają na samej aktywności. Gdy wracają do domów, chcą czytać o nowościach kulturalnych z krajów, które odwiedzili, chętnie poznają kulturę polską, są też zainteresowani światową literaturą i kinematografią. Słowem: odkrywają świat i jego kulturę nieustannie.

POMAGAMY ZNALEŹĆ CELE WYCIECZEK

Wierzymy, że z hobby podróżniczym ściśle wiąże się także głód wiedzy o miejscach, które odwiedzamy. Etnosystem.pl nie tylko proponuje takie miejsca - poprzez przewodniki, galerie zdjęć, mapy oparte na śladach GPS i opisy szlaków - ale też szczegółowo je opisuje. Jesteśmy przekonani, że dojrzały czytelnik jest zainteresowany wysoką jakością treści publikowanej na naszych łamach, pogłębioną wiedzą merytoryczną artykułów i szeroką ofertą multimediów prezentowanych w naszym serwisie.

INFORMUJEMY O TYM, CO NA ŚWIECIE WAŻNE

Codziennie informujemy naszych czytelników o nowościach wydawniczych, płytowych, premierach filmów, koncertach, spotkaniach i prelekcjach. Informujemy o ważnych wydarzeniach w branży turystycznej.

ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS!

Do reklamy na naszych łamach zachęcamy producentów sprzętu outdoorowego i sklepy zajmujące się jego sprzedażą, organizatorów wycieczek, biura turystyczne, organizatorów imprez, wydawnictwa, czy też osoby i firmy, których działalność związana jest z szeroko pojętą branżą turystyczną oraz kulturalną. 
Dostępne formy reklam: banner, box, link sponsorowany, artykuł sponsorowany, wideo promocyjne, testy sprzętu, relacje z podróży 
Formy i ceny reklam podlegają negocjacji z klientem.

W celu uzyskania informacji o profilu Czytelnika Etnosystem.pl, oglądalności serwisu (UU, odsłony etc.) prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DLA ORGANIZATORÓW IMPREZ, WYDAWCÓW, ARTYSTÓW - nasze logo do pobrania

NASZ SPOT DO POBRANIA - tutaj!


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelna: 
Kaśka Paluch, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziennikarze współpracujący:

  • Z-ca red. nacz. w latach 2009-2017: Jadwiga Marchwica
  • Agnieszka Lakner - magister muzykologii UJ, a czasem pilot wycieczek. Zakręcona wokół Wschodu - tak Bliskiego, jak i Dalekiego.
  • Izabela Dzik - magister muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, eksplorująca zwłaszcza tradycyjną muzykę Skandynawii.
  • Agata Jawoszek - specjalistka od języków południowosłowiańskich, zainteresowana głównie muzyką bałkańską.
  • Rafał Maćkowski - student politologii i socjologii reklamy w Katowicach, entuzjasta kultury iberyjskiej.
  • Marcin Piosik - redaktor Radia Afera, prowadzący audycję "Etna, czyli wulkan muzyki świata"
  • Małgorzata Baranik - miłośniczka kultury włoskiej
  • Ewa Polańska - absolwentka polonistyki spec. edytorstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, na co dzień związana z wydawnictwem Znak.
  • Paweł Zając - na co dzień redaktor serwisu Podróże portalu Onet.pl, specjalista od czeskich klimatów.
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij