O nas

SERWIS DLA AKTYWNYCH I CIEKAWYCH ŚWIATA

Etnosystem.pl to jedyny polski serwis łączący tematykę turystyki i kultury. Skierowany jest do czytelników, którzy podróżują, uprawiają sport, są zainteresowani turystyką górską, ale nie poprzestają na samej aktywności. Gdy wracają do domów, chcą czytać o nowościach kulturalnych z krajów, które odwiedzili, chętnie poznają kulturę polską, są też zainteresowani światową literaturą i kinematografią. Słowem: odkrywają świat i jego kulturę nieustannie.

POMAGAMY ZNALEŹĆ CELE WYCIECZEK

Wierzymy, że z hobby podróżniczym ściśle wiąże się także głód wiedzy o miejscach, które odwiedzamy. Etnosystem.pl nie tylko proponuje takie miejsca - poprzez przewodniki, galerie zdjęć, mapy oparte na śladach GPS i opisy szlaków - ale też szczegółowo je opisuje. Jesteśmy przekonani, że dojrzały czytelnik jest zainteresowany wysoką jakością treści publikowanej na naszych łamach, pogłębioną wiedzą merytoryczną artykułów i szeroką ofertą multimediów prezentowanych w naszym serwisie.

INFORMUJEMY O TYM, CO NA ŚWIECIE WAŻNE

Codziennie informujemy naszych czytelników o nowościach wydawniczych, płytowych, premierach filmów, koncertach, spotkaniach i prelekcjach. Informujemy o ważnych wydarzeniach w branży turystycznej.

ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS!

Do reklamy na naszych łamach zachęcamy producentów sprzętu outdoorowego i sklepy zajmujące się jego sprzedażą, organizatorów wycieczek, biura turystyczne, organizatorów imprez, wydawnictwa, czy też osoby i firmy, których działalność związana jest z szeroko pojętą branżą turystyczną oraz kulturalną. 
Dostępne formy reklam: banner, box, link sponsorowany, artykuł sponsorowany, wideo promocyjne, testy sprzętu, relacje z podróży 
Formy i ceny reklam podlegają negocjacji z klientem.

W celu uzyskania informacji o profilu Czytelnika Etnosystem.pl, oglądalności serwisu (UU, odsłony etc.) prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 694 603 264

DLA ORGANIZATORÓW IMPREZ, WYDAWCÓW, ARTYSTÓW - nasze logo do pobrania


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. + 48 601 427 901
Adres:
Etnosystem.pl
ul. Bocznica 7 
30-851 Kraków

Redaktor naczelna: 
Kaśka Paluch, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z-ca red. nacz.:  
Jadwiga Marchwica, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziennikarze współpracujący:

  • Agnieszka Lakner - magister muzykologii UJ, a czasem pilot wycieczek. Zakręcona wokół Wschodu - tak Bliskiego, jak i Dalekiego.
  • Izabela Dzik - magister muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, eksplorująca zwłaszcza tradycyjną muzykę Skandynawii.
  • Agata Jawoszek - specjalistka od języków południowosłowiańskich, zainteresowana głównie muzyką bałkańską.
  • Rafał Maćkowski - student politologii i socjologii reklamy w Katowicach, entuzjasta kultury iberyjskiej.
  • Marcin Piosik - redaktor Radia Afera, prowadzący audycję "Etna, czyli wulkan muzyki świata"
  • Małgorzata Baranik - miłośniczka kultury włoskiej
  • Ewa Polańska - absolwentka polonistyki spec. edytorstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, na co dzień związana z wydawnictwem Znak.
  • Paweł Zając - na co dzień redaktor serwisu Podróże portalu Onet.pl, specjalista od czeskich klimatów.