Dzika Azja w obiektywie Dominika

Dzika Azja, fot i projekt - Dominik Opyd

Podróż jest kluczem - kluczem do poznania swojego wnętrza oraz otaczającego nas świata. To coś więcej niż możemy sobie wyobrazić i coś więcej niż możemy przeżyć siedząc biernie w zaciszu swojego ogrodu. Tylko podróżując można zrozumieć czym tak naprawdę jest życie. Tak twierdzi Dominik Opyd, który w najbliższych miesiącach chce wyruszyć w podróż do "Dzikiej Azji". Jego marzeniem jest stworzenie książki i filmu, a do spełnienia tego marzenia, potrzebuje naszej pomocy.

Dominik podróżuje od dawna - głównie po Polsce, ale odwiedził też Norwegię, a teraz chciałby zrealizować bardziej niezwykły i szalony plan.

- Kiedy nie podróżuję to piszę, a kiedy nie piszę to czytam. Uwielbiam sztukę i odmienne kultury, dlatego zdecydowałem się aby już w niedalekiej przyszłości udać się na studia archeologiczne i "mieć przy sobie" to co uwielbiam - mówi o swoich planach Dominik Opyd.

"Dzika Azja w obiektywie" to inicjatywa koncentrująca się na stworzeniu książki oraz filmu dokumentalnego o Azji, a tym samym do zainspirowania zwłaszcza ludzi młodych do odkrywania piękna świata oraz aktywnego uczestniczenia w życiu. - To wyjątkowy projekt którego sercem jest społeczność i to właśnie społeczność ma znaczny wpływ na rozwój wyprawy - twierdzi Dominik.

{youtube}8LbLsvN9xqc{/youtube}

Na organizację wyprawy, Dominik zbiera fundusze na portalu PolakPotrafi.pl - wspierający mają dostęp do specjalnej platformy gdzie wspólnie mogą decydować o tym jak będzie przebiegać całe przedsięwzięcie, dodają własne idee na które potem głosują a które Dominik zrealizuje po udanym zbieraniu funduszy. - Jeśli będzie, moi sponsorzy będą mogli porozmawiać z tubylcem poprzez Skype'a, czy zobaczyć co aktualnie robię. Tak naprawdę jedynym ogranicznikiem jest wyobraźnia, a najbardziej szalone i aktywne pomysły są zdecydowanie pożądane! - zapowiada Dominik. Taki sposób realizacji ma w znacznym stopniu wpłynąć na to, aby osoby dodające idee inspirowały się nawzajem.

Wyprawa "Dzika Azja w obiektywie" zostanie podsumowana książką napisaną w pierwszej osobie tak, aby czytelnik mógł odczuć azjatycką przygodę na własnej skórze. Na filmie i krótszych nagraniach uwiecznione zostaną między innymi zrealizowane pomysły, na które głosowali wspierający.

"Podróż to jedyna taka rzecz gdzie wydając pieniądze zyskuje się coś cenniejszego i unikalnego, nieporównywalnego z niczym innym" - to idea, która przyświeca Dominikowi. Dlatego też młody podróżnik zachęca wspierających do zaangażowania - oprócz akcji na miejscu, Dominik zaplanował dla wspierających ciekawe nagrody. Wszystkie możecie zobaczyć na PolakPotrafi.pl: www.polakpotrafi.pl/projekt/zdobyc-azje.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij