Prezenty z Azji

Projekt Azja

Jedwabna apaszka, zestaw herbat, figurka Buddy, wietnamski kapelusz, zestaw znaczków pocztowych, a może... wszystko naraz? Jaki chcielibyście dostać prezent z Azji? Oliwia i Jan szykują się do wyprawy przez Tajlandię, Malezję, Laos, Kambodżę, Wietnam i Chiny, a każdemu, kto wesprze ich projekt wyślą wymarzony suwenir. My wspieramy ich dziennikarsko, a wy możecie - finansowo.

"Projekt Azja" to nie zwykła wycieczka krajoznawcza, ale 8-miesięczna wyprawa, której celem jest poznanie wspaniałych kultur azjatyckich. W każdym z ośmiu krajów Oliwia i Jan spędzą 30 dni, rozmawiając z mieszkańcami, żyjąc ich życiem i... szukając prezentów!

{youtube}FkHVVhz0YF0{/youtube}

Młodzi podróżnicy wspierać będą dzięki temu lokalne rękodzieło - zapewniają, że każdy zamówiony prezent będzie pochoził od "ludowego" twórcy i odda ducha danej kultury. Jeżeli nie interesują was podarunki, Oliwia i Jan chętnie wyślą też pocztówkę lub zdjęcie z dedykacją, nagrają filmik z wybranego miejsca lub załatwią wejście na imprezę w Polsce. Wszystkie działania, które napędzane będą przez ofiaro- i zleceniodawców wpłyną na kształt reportażu z wyprawy.

Para wyruszy w podróż po Azji 27 listopada, swoje poznawanie kontynentu zaczynając od lotniska w Bangkoku. Powrót będzie róniwnież przygodą - w lipcu 2015 Oliwia i Jan wsiądą do kolei transsyberyjskiej z Irkucka do Moskwy.

Podróżnicy zebrali już 30 tys złotych na wyprawę. Pozostałe 9 tys to datki dobrej woli od tych, którzy nie tylko chcą dobyć ciekawe pamiątki z Azji ale także wesprzeć szalonych i ciekawskich studentów.

Projekt Azja można weprzeć na www.polakpotrafi.pl/projekt/prezenty-z-azji.

Więcej informacji na www.projektazja.pl.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij