Tylko panie na start!

Pin It

bieg kobiet

W niedzielę, 26 maja miasto Wiedeń będzie gospodarzem kolejnego, tradycyjnego Biegu Kobiet, czyli Österreichischer Frauenlauf. Ta największa, przeznaczona wyłącznie dla pań impreza biegacza w Europie odbędzie się w stolicy Austrii już po raz 26.

W ubiegłym roku na starcie Biegu Kobiet stanęły panie z 66 państw. Najmłodsza z uczestniczek miała zaledwie 6 lat, najstarsza – 80! W biegu uczestniczyło także kilka tysięcy uczennic i nauczycielek ze 136 szkół, biorących udział w programie motywowania do regularnego uprawiania sportu. W sumie ponad 30.000 tryskających energią i uśmiechniętych zawodniczek wzięło udział w jubileuszowym, 25. Biegu Kobiet w Wiedniu, a organizatorzy zanotowali w tym roku jeszcze większe zainteresowanie imprezą.

Perły Małopolski - poznaj polskie parki biegiem

Trasy biegu, prowadzące przez malowniczy Prater, wynoszą 5 oraz 10 km. Ponadto przygotowano pięciokilometrowy odcinek do Nordic Walking. Teren jest płaski, dlatego nawet początkujące biegaczki mogą wziąć udział w imprezie. Przed i po biegu przewidziano dla uczestniczek oraz odwiedzających liczne atrakcje, m.in. koncerty, stoiska z odzieżą i sprzętem sportowym oraz spotkania informacyjne na temat biegania i zdrowia, które rozpoczną się już w sobotę, 25 maja.

Wiedeń - nasz przewodnik

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.oesterreichischer-frauenlauf.at. Zapraszamy wszystkie kobiety do uczestnictwa, a panów, jak zwykle, do kibicowania paniom!

{youtube}T6IRX5ztmpA{/youtube}

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.