Rozwiąż podróżniczą krzyżówkę i wygraj karnet

Festiwal podróżniczy Bonawentura.org wymyślił niecodzienny konkurs dla najbardziej ciekawych świata i wytrwałych podróżników. Aby wygrać karnet na festiwal "wystarczy" rozwiązać facebookową krzyżówkę. "Wystarcz", bo krzyżówka nie jest wcale prosta, a do jej rozwiązania mogą nie wystarczyć nawet najsprytniejsze wyszukiwarki internetowe. Jak brzmi nazwa miasta i wyspy w Sierra Leone? Jak nazywa się łuk wysp wulkanicznych odkryty przez Beringa w pobliżu Alaski? Co ma każda góra świata? Jeżeli znacie odpowiedzi na te pytania spróbujcie swoich sił w bonawenturowej krzyżówce. Do rozwiązania oprócz wiedzy przyda się też atlas, albo inne narzędzia przydatne we współczesnym świecie do poszukiwania informacji. Rozwiązaniem jest hasło czytane poziomo, kolejno w żółtych polach.

Rozwiązanie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ale jest też drugi warunek ! trzeba trzeba kliknąć na ikonkę lubię to pod krzyżówką. Wśród osób które nadeślą prawidłowe rozwiązania rozlosowanych zostanie 5 dwudniowych karnetów na Festiwal Podróży i Przygody Bonawentura.org. Na prawidłowe rozwiązania krzyżówki organizatorzy czekają tylko do północy 22 lutego!

Skomentuj artykuł

Reklama

Dla jak najlepszego działania strony, wykorzystujemy pliki cookies. Dalsze przeglądanie strony oznacza akceptację tego zjawiska :) Dowiedz sie wiecej: zobacz regulamin.

Zgoda:

EU Cookie Directive Module Information