Martyna Wojciechowska w drodze słucha...

Pin It
Martyna Wojciechowska - W drodze - fot. okładka CD
"Od zawsze wiedziałam, że moim przeznaczeniem będzie życie w drodze…" - mówi Martyna Wojciechowska, znana podróżniczka, dziennikarka, redaktor naczelna dwóch magazynów prasowych, prezenterka telewizyjna oraz pisarka stale poszukująca nowych wyzwań. Płyta "W drodze", która ukaże się już 1 lipca, jest efektem jej pasji do podróży i odkrywania najdalszych zakątków Świata.

Wszędzie tam, gdzie Martyna się pojawia, poznaje nowe kultury, a także ich muzykę. Nie zawsze jest to muzyka bezpośrednio związana z korzeniami danego regionu lecz na przykład współczesne lokalne przeboje, którymi żyje dane miejsce odwiedzane przez Martynę w konkretnym czasie.

Dzięki podwójnemu albumowi "W drodze" możemy poznać muzyczne inspiracje Martyny, które przywołują jej wspomnienia związane z konkretnymi podróżami. Style i gatunki muzyczne z całego Świata przenikają się ze sobą.

Składanka zawiera m.in. soul z Taiwanu, rock z Japonii, latynoskie rytmy oraz hity z Południowej Afryki. Dźwięki tej kompilacji, będziemy mogli przenieść się w piękne i egzotyczne regiony Świata, a muzyka wyselekcjonowana przez Wojciechowską rozbudzi marzenia o podróżach. Jest to jedyne wydawnictwo w Polsce, które pozwala słuchaczowi dotrzeć do autentycznej współczesnej muzyki z odległych regionów naszej planety.
 

Martyna Wojciechowska "W drodze" tracklista:
 
Cd1
1 Rude - MAGIC!
2 Forbidden Fruit - Toya Delazy
3 S'dudla - TKZEE
4 SkamlŤs - Philip Emilio
5 Min stad - Linnea Henriksson
6 In Una Notte D'Estate - Le Vibrazioni
7 Makeba - Jain
8 La Gozadera - Gente de Zona feat. Marc Anthony
9 Jungli Sher - DIVINE
10 Here for You - Kygo feat. Ella Henderson
11 Suavemente - Elvis Crespo
12 Nandemo Nedari - Kana-Boon
13 Calleth You, Cometh I - Amanda Jenssen
 
Cd 2
1 Bananeira - Joyce feat. JoĂo Donato
2 My Silver Lining - First Aid Kit
3 Coisas Que Eu Sei - Danni Carlos
4 It's You - Matzka feat. Jia Jia
5 Dejate Querer - Willy Chirino
6 Za Wasze Zdrowie - Mejscovi
7 Poc Li Dente é Tcheu - Mayra Andrade
8 Voodoo Child (Slight Return) - Angélique Kidjo
9 Amor De Muito - Chico Science & NaçĂo Zumbi
10 Warmiak - Grzech Piotrowski
11 Hacia Oriente (Rumba) - Carlos Piñana
12 Ringa Ringa - Devi Sri Prasad
13 Sibi - Becaye Aw
 
Martyna Wojciechowska - W drodze - fot. okładka CD
Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.