Warszawa oczami artystów world music

Pin It

warszawski sen pako sarr

Etno, folkowi i world music'owi artyści mieszkający w Warszawie, nagrali własną – utrzymaną w klimacie world – wersję klasycznego utworu Czesława Niemena „Warszawski Sen”. Utworowi towarzyszy piękny teledysk. Posłuchajcie, zobaczcie, zachwycajcie się tym tak jak my!


Autorem muzyki jest Pako Sarr. Piosenkę wykonują: Pako Sarr, Mamaodou Diouf, Amadou Fola, Grzegorz Rytka, Emilio Dante, Vladimir Guzman Contreras, Ewa Lewandowska, Svitlana Prokopiv, Stephane Włodarczyk. Film towarzyszący muzyce został zrealizowany na podstawie pomysłu na scenariusz Teo Grynberga, autora pracy konkursowej "Czym dla Ciebie jest Warszawa?", laureata konkursu „Młodzi o Warszawie”.

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.