JAKIM Cudem: nowoczesna ludowość

Jakim Cudem - kadr teledysku
Ludowe wycinanki w nowoczesnej odsłonie, zabawa formą i światłem oraz polska tradycja to motywy przewodnie pierwszego teledysku JAKIM Cudem. Dziewczyny wystąpią 4 czerwca w poznańskim klubie Dragon - w ramach Dragon Folk Fest w Konkursie o Złotą Fujarę będą walczyć m.in. z InFidelis i We Call It a Sound.
 
W teledysku do "Czemu nie orzesz jak chłopek" symbolika ludowa przedstawiona jest za pomocą nowoczesnych środków, a podstawę stanowi transowa aranżacja tradycyjnej pieśni kujawskiej. Zobaczcie teledysk zespołu JAKIM Cudem:

 
Zespół JAKIM Cudem zaprezentuje się jak ostatni podczas sobotniego Konkursu o Złotą Fujarę w ramach Dragon Folk Fest - WIĘCEJ INFORMACJI o festiwali.

"Czemu nie orzesz, chłopolek" - muz. i sł. tradycyjne
Aranżacja - JAKIM CUDEM
Realizacja nagrania audio - TR Studio Warszawa (Artur Krużołek)
Produkcja, miks & mastering - Studio AS One Warszawa (Mariusz Dziurawiec, Jarosław Smak)
 
Reżyseria - Izabella Sawicka 
Scenariusz - Izabella Sawicka, Paweł Klein
Kostiumy - Paweł Klein, Magda Purchla 
Kostiumy współpraca - Von Ottowitz
Zdjęcia/Światło - Paweł Klein 
Asystent - Filip Jesiołowski 
Montaż - Izabella Sawicka 
Makijaż - Face Art Magda Purchla 
Asystentki makijażystki - Aleksandra Skowron i Anna Drążek 
Studio - WRZEpracownia

fot. kadr z teledysku - Youtube.com
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij