Ethno Port 2016 na płycie

Pin It

moh kouyate

Już za kilka dni, 17 czerwca, premierę będzie mieć płyta "Ethno Port 2016", kompilacja z muzyką świata towarzyszącą dziewiątej edycji międzynarodowego festiwalu muzycznego w Poznaniu. Na trackliście albumu między innymi Banda Nella Nebia, Chicuelo, Ionica Minune, Moh!Kouyate. Etnosystem.pl patronuje medialnie temu wydawnictwu.


Na płycie znajdziemy utwory artystów - uczestników Festiwalu, przedstawicieli Afryki, Azji, Europy, w tym równie reprezentantów polskiej muzyki etnicznej. Choć z pozoru wykonawców różni wiele ‒ geografia, klimat, język, religia – to jednak znajdują nić porozumienia i wspólny mianownik, jakim jest pasja tworzenia muzyki wypływającej z kulturowych korzeni.

O festiwalu Ethno Port 2016 więcej poczytacie na naszych stronach. Szczegóły wydawnictwa wkrótce.Artyści Ethno Port 2016

Banda Nella Nebbia
Tarek Abdallah i Adel Shams El Din
Moshi Kouyate
Chicuelo
Rabasa
Vardan Hovanissian & Emre Gultekin
Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.