Masala: nowa płyta "Ziemia na sprzedaż" [POSŁUCHAJ]

Pin It
masala ziemia na sprzedaż
"Ziemia Na Sprzedaż" - taki tytuł będzie nosiła pierwsza od ośmiu lat studyjna płyta Masali. Sądząc po zwiastującym materiał promomiksie, nie zabraknie na albumie żadnego z elementów, do których Masala przyzwyczaili nas w swojej muzyce do tej pory. Posłuchajcie.

Są zaangażowane, mocne teksty. Jest potężny elektroniczny bit, jest też oczywiście cała gama muzycznych etnicznych odniesień do Turcji, Węgier, Słowacji i samej Polski - taki konglomerat artystów pracował też nad muzyką do "Ziemi Na Sprzedaż". Premiera przewidziana jest na 29 kwietnia nakładem Anteny Krzyku.- Zgodnie z oryginalnymi założeniami programowymi przyjętymi przez grupę, "Ziemia Na Sprzedaż" to zestaw "rozumnych szałem" utworów, które muzycznie łączą tradycyjne etniczne instrumenty z kraju i ze świata oraz nowoczesną elektronikę. W warstwie lirycznej, polsko- i anglojęzyczne teksty zawarte na płycie wyrażają krytyczny pogląd wobec szeregu społeczno-ekonomicznych zjawisk, składających się na realny obraz współczesnego świata. Gościnnie na albumie wystąpili znakomici artyści z Turcji (Mehmet Polat), Słowacji (3CK), Węgier (Aron Szilagyi) i Polski (Shata QS). Okładkę zaprojektował ceniony polski grafik Rafał Wechterowicz (Too Many Skulls). "Ziemia Na Sprzedaż" dostępna będzie w formacie CD, LP (winyl) oraz w wersji cyfrowej - czytamy w informacji prasowej.
Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.