Dzikie Jabłka zbierają, a Ty możesz pomóc

dzikie jabłka
Polski i afrykański żywioł, tętniący życiem, wirujący radością. Tak w skrócie można opisać muzykę zespołu Dzikie Jabłka, który łączy rdzenne brzmienia polskiej muzyki ludowej z dzikim rytmem afrykańskich bębnów. "Jest jak drzewo, które rośnie w polskim ogrodzie, ale korzeniami sięga aż do Afryki" - piszą artyści, którzy zbierają właśnie fundusze na wydanie nowej płyty. Możecie ich wspomóc.

Występy Dzikich Jabłek są niezwykłym przeżyciem i potężną dawką pozytywnej energii. Na koncertach w Polsce i za granicą publiczność reaguje fantastycznie. Zespół otrzymuje znakomite recenzje i nagrody w prestiżowych konkursach muzyki folkowej, między innymi Nagrodę Główną w Konkursie "Scena Otwarta" Mikołajek Folkowych z 2013 roku czy – III miejsce i Nagroda Publiczności “Burza Braw” w XVII Konkursie Muzyki Folkowej Polskiego Radia “Nowa Tradycja” w 2014 roku.Aktualnie, w piątą rocznicę powstania, zespół planuje debiut fonograficzny. Płyta zatytułowana Dzikie Jabłka - "Prosto z ziemi" będzie zawierać 10 utworów, a każdy z nich to zupełnie inna opowieść o naszych korzeniach.

Wydanie płyty zostanie sfinansowane w formie przedsprzedaży - z wpłat fanów i przyjaciół zespołu. Kampania crowdfundingowa wystartowała już na portalu polakpotrafi.pl.
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij