Same Suki są niewierne

same suki

Prezentowany niedawno na naszych łamach, w cyklu "Na celowniku", zespół Same Suki, szykuje się do premiery debiutanckiej płyty. Dziś u nas posłuchacie singla zapowiadającego album "Niewierne".

O kwintecie Same Suki pisaliśmy w czerwcu. Nowy folkowo-alternatywny projekt zapowiadaliśmy, jako zespół, którego punktem wyjścia są polskie melodie ludowe, ze źródeł przełożone na język współczesnego świata i prowokacji artystycznej. Już sama niejednoznaczna nazwa nią jest. - Chcemy korzystać z dorobku naszych babć i dziadków, ale robić to współcześnie, bo przecież w takim świecie żyjemy - mówiły nam dziewczyny z zespołu. 

Wkrótce przekonamy się jak te zapowiedzi wyglądają w rzeczywistości. "RóWNOCHUć" to piosenka zapowiadająca debiut zespołu - płyta już podobno trafiła do tłoczenia. Całości możemy się zatem spodziewać niedługo... a czy warto czekać - sprawdźcie sami.

fot. Same Suki, materiały promocyjne

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij