Folk na Przystanku Woodstock

Pin It

Carrantuohill

Wprawdzie Przystanek Woodstock kojarzy się raczej z mocniejszym graniem (nie bez przyczyny), ale fani klimatów nieco odmiennych - na przykład folkowych czy etnicznych - też nie będą mogli narzekać na repertuar tegorocznego festiwalu w Kostrzynie.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że na Przystanku Woodstock wystąpi gwiazda asian underground, zespół łączący elementy etnicznej muzyki Wschodu i rapcore - Asian Dub Foundation. Zespół wystąpi też w Polsce drugi raz - 7 lipca podczas Targowa Film&Music Festival.

Poza Asian Dub Foundation, festiwal będzie nam oferował Scenę Folkową. I tam pojawią się m.in. Kwartet Yorgi, Marcin Wyrostek, Klezmafour, Mariusz Lubomski, zespół DUAN, Marika i Spokoarmia - polska wokalistka tworząca muzykę na pograniczu reggae, funku i soulu oraz Carrantuohill - istniejący od ponad 24 lat na polskiej scenie zespół muzyki celtyckiej, który na Woodstocku zaprezentuje zupełnie nowy projekt muzyczny, zrealizowany wspólnie z jedną z najbardziej utytułowanych orkiestr bałkańskich - Celtic-BalkanPowerProject.

{youtube}ROuAHBN-VFg{/youtube}


Przystanek Woodstock to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. W tym roku odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia.

fot. Carrantuohill, materiały prasowe

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.