Winyl za recenzję

Winyl

Wraz ze sklepem Wigg.pl przygotowujemy dla Was specjalny konkurs. Do wygrania winylowe płyty "XXXO" i "Steppin Up" zjawiskowej wokalistki M.I.A. Żeby mieć szansę wejścia w posiadanie takich rarytasów, trzeba się jednak trochę napracować. Ale nie za bardzo.

Zasada jest prosta: wygrywa najlepsza recenzja. Jeśli macie w sobie dziennikarski i publicystyczny dryg, słuchacie dużo płyt i chcielibyście podzielić się z Czytelnikami Etnosystem.pl swoją opinią na temat którejś z nich - macie okazję, żeby się wczuć w rolę recenzenta.

Oczekujemy od Was tekstów poświęconych płytom wydanym nie dalej niż w 2011 roku (najchętniej widzielibyśmy oczywiście te dotyczące najświeższych premier). Recenzja nie musi być długa - ale musi być dobra. Bo autorzy najlepszych tekstów staną się posiadaczami winylowych płyt M.I.A. Wszystkie dobre recenzje zostaną opublikowane na naszym portalu.

Przysyłajcie swoje teksty na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czekamy na nie do 14 marca.

Zachęcamy też do odwiedzenia stron naszego partnera, z którym organizujemy konkurs - sklepu muzycznego Wigg.pl.

{youtube}sfbQ5mHWkOs{/youtube}


fot. SXC.hu

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij