Dzikie Jabłka: debiutancka płyta i dziki koncert

Pin It
Dzikie Jabłka - Prosto z Ziemi
"Prosto z ziemi" to debiutancka płyta Dzikich Jabłek. Zawiera jedenaście utworów - każdy z nich to zupełnie inna, wyjątkowa opowieść o naszych wspólnych korzeniach. Utwory będzie można usłyszeć podczas koncertu premierowego już we czwartek, 29 września, w łódzkim klubie New York.
"Prosto z ziemi" to melodie ludowe z różnych rejonów Polski łączą się z tradycyjnymi rytmami z zachodnio-afrykańskich wiosek i tworzą nową jakość: emocjonującą, intrygującą i energetyczną muzyczną opowieść o niezliczonych barwach życia: miłości, tęsknocie, radościach czy upływającym czasie.

Płyta została sfinansowana dzięki wsparciu fanów zespołu podczas akcji crowdfundingowej.

Koncert premierowy z odbędzie się w czwartek 29 września o godz.19.00 w klubie New York (Łódź, ul.Piotrkowska 62). Podczas wieczoru premierowego oprócz Dzikich Jabłek zagra również lubelski zespół ZINiONI oraz odbędzie się pokaz teledysku do "Zielonej rutki" - jednego z utworów, które znajdują się na płycie.

Tak Dzikie Jabłka zachęcały do pomocy w wydaniu płyty:
Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.