Gorączka bałkańskiej nocy!

Pin It

Mateusz Czarnowski, Bubliczki podczas koncertu - fot. Marek Kowalczyk, mat. prasowe

Po premierze albumu "Turboflk" zespół Bubliczki uznał, że czas najwyższy na podgrzanie atmosfery. Idzie jesień, wieczory będą coraz chłodniejsze, dlatego Bubliczki przetoczą się przez Polskę z prawdziwie rozgrzewającymi, jak palinka, imprezami! 7 października w krakowskiej Alchemii odbędzie się pierwsza impreza z cyklu "Balkan Night Fever" - sprawdźcie, czy bałkańska gorączka odwiedzi także wasze miasto!

 

"Obycie w brzmieniu, połamanej rytmice i wstawianiu zawijasów muzycznych gdzie się tylko da, procentuje w każdym utworze i na pewno - daje świetną energię na koncertach. To ważne, bo gdyby Bubliczki nie grali pełną parą, nawet najlepsze teksty by im nie pomogły. A tak - mamy pełnoprawny TURBO folk!" - pisała Iśka Marchwica w marcu o płycie "Turbofolk". Dzięki jesiennej trasie koncertowej Bubliczek macie szansę zweryfikować jej entuzjastyczną recenzję. 

Jak zapowiadają Bubliczki, Balkan Night Fever będzie pierwszą w Polsce imprezą, która jak cygański tabor przemierzy Polskę w celu muzycznego zniszczenia kilku klubów!

Najbardziej wybuchowa, bałkańska banda Bubliczki oraz pionier balkan beats w Polsce czyli Warsaw Balkan Madness zapewniają:
- koncert & impreza do wschodu słońca
- połamane nogi
- kaca
- zdarte gardła
- niespodzianki materialne i niematerialne
- utraconą godność
- DJ’skicj gości

Koncerty w ramach Balkan Night Fever odbędą się:
7 października 2016 Kraków, Alchemia
8 października 2016 Wrocław, Stara Piwnica
9 października 2016 Częstochowa, ROK (bez WBM)
14 października 2016 Łodź, Niebostan
15 października 2016 Poznań, U Bazyla
21 października 2016 Szczecin, Rotunda Północna
22 października 2016 Gdańsk, Wydział Remontowy
3 listopada 2016 Toruń, Lizard King (bez WBM)
4 listopada 2016 Białystok, Zmiana Klimatu
5 listopada 2016 Warszawa, Hydrozagadka

- Na Bałkany swego czasu jeździliśmy dość często. To oczywiście z racji zajętości i obowiązków różnych się zmieniło natomiast nawiązaliśmy kontakty które owocują do dziś. Granie z muzykami stamtąd to nieporównywalna z niczym innym lekcja. Nie da się porównać wspólnego grania, picia, rozmowy, śmiechów i poznawania z słuchaniem muzyki z YouTube'a [śmiech]. To pozwala też na zrozumienie tego fenomenu i wykonywanie tej muzyki stylowo - zapewniał Mateusz Czarnowski w wywiadzie z Iśką Marchwicą.

Sprawdźcie to na koncertach Balkan Night Fever!

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.