Etnosystem.pl - literatura podróżnicza, książki, przewodniki, mapy

Face to face z Yoani Sanchez

Yoani Sanchez

Yoani Sánchez, autorka książki "Cuba Libre" wydanej pod patronatem Etnosystem.pl, i jedna z najsłynniejszych kubańskich dysydentek odwiedzi Polskę. 27 maja będziecie mieć okazję dwukrotnie spotkać się z Yoani - najpierw na konferencji prasowej, a później na spotkaniu autorskim.

Oba spotkania odbędą się w najbliższy poniedziałek. O godz. 11 pisarka weźmie udział w konferencji prasowej w siedzibie PAP, a wieczorem - o godz. 20 - spotka się ze swoimi czytelnikami w salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej.

"Dla mieszkanki Hawany blog jest walką o wolność, bezlitosnym rozprawianiem się z rygorystyczną administracją Kuby, która ogranicza to, co dla człowieka jest najważniejsze w poczuciu bezpieczeństwa – wolność umysłu" - pisała Kaśka Paluch w recenzji książki "Cuba Libre" na naszych łamach.

 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij