Etnosystem.pl - literatura podróżnicza, książki, przewodniki, mapy

Pokażcie 1000 km muzyki!

Pin It

1000 kilometrów muzyki"1000 kilometrów muzyki" Andrzeja Bieńkowskiego to kompendium polskiego folkloru i muzyki ludowej. To wartościowe dzieło powędruje do zwycięzcy konkursu, w którym my chcemy zobaczyć (a później - pokazać), jak wygląda Wasze subiektywne 1000 kilometrów muzyki.


Sprawa jest prosta: muzykę folkową, etniczną, ludową, możecie spotkać prawie na każdym kroku. Uliczny grajek czy kapela, muzykujący dziadek, śpiewająca babcia, imprezy lokalne, festiwale. To wszystko dzieje się wokół nas. Pokażcie nam, co się dzieje w Waszych miastach i wsiach, gdzie i jaki folklor możecie spotkać. Mogą to być zdjęcia muzyków, mogą też po prostu ludzi, którzy reprezentują swoją kulturę ludową (strojem, rękodziełem, kuchnią).

Zdjęcia przysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Autor/ka najlepszej fotografii otrzyma książkę Andrzeja Bieńkowskiego "1000 kilometrów muzyki" i płyty CD/DVD ze sporą dawką materiałów muzycznych z Mazowsza.

Inne wyróżnione zdjęcia nagrodzimy płytami z muzyką.

Konkurs trwa do 18 czerwca!

 

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.