Festiwal Wushu, czyli film na żywo

Pin It

festiwal wushu

To nie efekty specjalne ani magia. To prawdziwa SZTUKA walki. Zawodnicy trenujący Wushu, jedną z najbardziej efektownych odmian Kung Fu, będą walczyć o medale podczas jubileuszowej - dziesiątej już - edycji Międzynarodowych Mistrzostw Polski Wushu. Zawody obejmą cztery kategorie, z których najbardziej interesujące dla widzów będą oczywiście formy.

Wushu mogliśmy podziwiać w chińskich superprodukcjach z "Przyczajony tygrys, ukryty smok" czy "Hero" na czele. To jedna z najbardziej efektownych, akrobatycznych wręcz, odmian Kung Fu. Zobaczcie zresztą na własne oczy, co zawodnicy Wu Shu potrafią zrobić:

 

{youtube}QVDPoyVuZZg{/youtube}

Festiwal Wushu, który odbędzie się w Warzawie w dniach 25-26 maja, da nieocenioną mozliwość zapoznania się ze wszystkimi stylami i systemami sportu Wushu, który kandyduje do programu letnich Igrzysk Olimpijskich 2020. Szczegóły znajdziecie na stronie pzwushu.pl.

fot. Wushu One Family/Wikipedia

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.