Nowa Tradycja w kwietniu

Sample Image Między 23 a 26 kwietnia tego roku w Warszawie odbędzie sie XII Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja". W ramach imprezy jak zawsze seria koncertów, wręczenie nagrody "Folklowy Fonogram Roku" za 2008 roku oraz warsztaty.


Do 9 marca (decyduje data stempla pocztowego) organizatorzy czekają na zgłoszenia wykonawców muzyki inspirowanej polską muzyką ludową lub muzyką historycznych mniejszości narodowych i etnicznych zamieszkujących Polskę.

Zgłoszenia można wysyłać na adres:
Polskie Radio SA
Radiowe Centrum Kultury Ludowej
Al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa
Z dopiskiem NOWA TRADYCJA

Szczegóły warsztatów i formularze zgłoszeń znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij