Słynne irlandzkie widowisko taneczne w Polsce

Pin It
Sample Image Jedno z najsłynniejszych tanecznych widowisk wszech czasów - irlandzki "Lord of the Dance" Michaela Flatley'a już po raz drugi zawita do Polski.

To doskonały przykład kunsztu irlandzkich tancerzy, którzy za pomocą uniwersalnego języka tańca przedstawiają, opartą na irlandzkich podaniach, opowieść o walce dobra (tytułowego Pana Tańca) ze złem (lord "Don Dorcha") przeplataną wątkami miłosnymi.

W skład obsady "Lord of the Dance" wchodzą mistrzowie tańca irlandzkiego z całego świata zachwycający niezwykłymi umiejętnościami stepowania (artyści podczas jednego przedstawienia wykonują ok. 151 tysięcy uderzeń butami), wyszukanymi strojami i niewiarygodnie trudną choreografią, opracowaną przez Flatley'a (byłą gwiazdę Riverdance).

Najnowsza technologia, teatralne oświetlenie, efekty specjalne i pirotechniczne - wszystko to po to, aby zabrać widza w zapierającą dech w piersiach magiczną podróż.

Widowisko będzie można obejrzeć:

  • 25 marca Bydgoszcz, Hala Łuczniczka 150 PLN, 120 PLN, 100 PLN
  • 26 marca, Warszawa, Sala Kongresowa Parter 200 PLN, Amfiteatr 170 PLN, Balkony 130 PLN, Dostawki 100 PLN
  • 27 marca, Warszawa, Sala Kongresowa Parter 200 PLN, Amfiteatr 170 PLN, Balkony 130 PLN, Dostawki 100 PLN
  • 28 marca, Warszawa, Sala Kongresowa Parter 200 PLN, Amfiteatr 170 PLN, Balkony 130 PLN, Dostawki 100 PLN
  • 29 marca, Poznań, Hala Arena 150 PLN, 120 PLN, 100 PLN
  • 30 marca, Wrocław, Hala Stulecia 150 PLN, 120 PLN, 100 PLN
  • 31 marca, Szczecin, Hala MTS 170 zł, 140 zł, 120 zł
  • 1 kwietnia, Szczecin, Hala MTS 170 zł, 140 zł, 120 zł
  • 3 kwietnia, Gdańsk, Hala Olivia 160 zł, 130 zł, 110 zł
Bilety do nabycia:
Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.