Z Archiwum nauczycielki Nihon-Buyo

Sample Image Festiwal Filmów Dokumentalnych Muzyka i Świat ogłasza konkurs na remiksy płyt "Z Archiwum nauczycielki Nihon-Buyo". Archiwum zawiera ponad 35 płyt (7" 10" 12"), głównie z muzyką do teatrów bunraku i kabuki, które zostały przekazane muzeum manggha przez krewnych zmarłej japońskiej kolekcjonerki, nauczycielki tańca Nihon-Buyo.
Zdigitalizowana kolekcja będzie dostępna podczas trwania festiwalu w formie interaktywnej instalacji (taki duży "ipod").

Jednym z elementów ekspozycji organizatorzy chcieliby uczynić remiksy wybranych płyt z kolekcji - dostępnych do ściągnięcia tutaj .

Obowiązuje pełna dowolność w podejściu do remiksów: cięcie, wyginanie, dekonstruowanie, sklejanie, samplowanie, łamanie, mieszanie... zarówno wszystkich płyt naraz, tylko wybranych bądź pojedynczych tracków. Styl także dowolny... dubstep, hiphop, bluegrass, breakbeat, italo, b-more, cumbia, quiet storm... cokolwiek.

Autorom wszystkich remiksów, które trafią do ekspozycji, organizatorzy zapewniają darmowe bilety na wszystkie płatne festiwalowe wydarzenia, w tym m.in. koncert Karl Hector and the Malcouns oraz soundsystem Africa Delay.

Gotowe remiksy wysyłajcie na adres monochordal (at) gmail.com w formacie mp3 224 kb/s

Deadline: 5 marca 2009
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij