Cygański jazz w Fabryce

Sample Image "Electro-swing" i "cygański-jazz" w wykonaniu francuskiego zespołu Caravan Palace będzie można usłyszeć już w najbliższą niedzielę, 8 lutego, o 21.30 w warszawskiej Fabryce Trzciny.

Moc, energia i pozytywne wibracje. Rytmy momentalnie wpadające w ucho i zapadające w pamięć. Do tego brzmienie skrzypiec, gitary, basów, sampli, wokali i bardzo subtelnego klarnetu, przypominające swingowe kreacje Django Reinhardta i Gipsy Jazz. Jednak muzyka paryskiego Caravan Palace to jedyna w swoim rodzaju mieszanina stylów. Delikatność i precyzja w jednym.

Połączenie mrocznych sampli starych francuskich przemówień, głębokich odgłosów i wołań oraz zaskakujących dźwięków instrumentów bez wątpienia zrobią wrażenie na każdym słuchaczu. Towarzyszące im elektroniczne rytmy, choć nowoczesne, wzmacniają utwory Caravan Palace w naturalny sposób. Z tego połączenia powstaje niezwykła jakość. Taka, której nigdy wcześniej nie słyszano.

Bo przecież artyści twierdzą, że ich utwory są tworzone po to, aby odmienić swing i muzykę elektroniczną. Caravan Palace jest rezultatem współpracy trzech kompozytorów muzyki elektronicznej, których zjednoczyła pasja dla "Gypsy jazzu". W lutym 2005 roku rozpoczęli przygotowania do wydania płyty, na którą składałyby się eksperymentalne połączenia elektro-swingu i Gypsy jazzu. Jednak szybko stworzyli pełnowartościowy projekt pod nazwą Caravan Palace, z którym występują na salonach całej Europy.

Cena biletów:
75 zł - przedsprzedaż
90 zł - w dniu koncertu

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij