Pchełki koncertują

Pin It
Sample Image Zapraszamy na kolejną odsłonę projektu Scena Wropaganda. W najbliższą środę, 11 lutego na scenie wrocławskiego Klubu Włodkowica 21 wystąpi kujawska formacja Pchełki.


Ten cieszący się co raz większą popularnością zespół tworzą Marta Rogalsdóttir (wokal, flet), Paweł Rychert (instrumenty klawiszowe, elektronika) oraz Świstak Rogalsson (bas).

Twórczość pochodzącego z Aleksandrowa Kujawskiego tria przyciąga zwolenników zarówno etnicznego jak i elektronicznego grania, a ich jedyną jak dotąd wydaną EPkę "Hop-Siup" można ze spokojem umieścić zarówno na półce z płytami Massive Attack jak i Kapeli ze Wsi Warszawa. Z ich muzyką zapoznacie się na witrynach MySpace.

Start o 20, wstęp - 12 zł.

Pchełki zagrają także w Bydgoszczy, w klubie Yakiza - 27 lutego.

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.