Warsztaty śpiewu flamenco

Sample Image W sobotę 7 lutego w sali Teatru Tańca Nie Tylko Flamenco w warszawskim Hotelu Europejskim odbędą się warsztaty śpiewu flamenco z Magdą Navarrete.


Warsztaty dedykowane dla wszystkich tańczących flamenco, początkujących i zaawansowanych, a także osób niezwiązanych z muzyką flamenco, a chcących rozwinąć swój głos i słuch, poznając nietypowe skale muzyczne. Magda uczy emisji głosu metodą Speech Level Singing. Więcej informacji na stronie: www.boleros.pl

Warsztaty będa trwać 1,5h, ich koszt - 25 zł (płatne na miejscu). Początek o 18.30.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij