Nowa porcja Iberia Records

Sample Image Na 28 lutego przewidziana jest premiera kolejnego wydawnictwa polskiej wytwórni Iberia Records, prezentującej hiszpańską muzykę od najlepszej strony. Tym razem będzie to krążek Almasala "Eolh", artystki związanej niegdyś z Ojos de Brujo.


Paloma Povedano swą karierę muzyczną rozpoczynała w Ojos de brujo. Po nagraniu z nimi pierwszej płyty odeszła z zespołu, by niedługo potem założyć swą własną grupę o nazwie Almasala. Ich debiutancki ulbum Eolh swą polską premierę będzie miał już w lutym tego roku.

Na stronie wydawcy zapoznacie się z mp3 promującym album.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij